Нова піч з новим стадіоном!

Після планової заміни печі на склозаводі відновили повноцінне виробництво пляшок. Стара піч виготовляла 220 тонн скломаси за добу. Це приблизно 500-600 тисяч пляшок – в залежності від асортименту, адже завод виготовляє вироби об’ємом від 200 грамів до літра. Нова ж піч зможе виробляти продукції на 10% більше. Від чого, безумовно, виграють як вітчизняні компанії, так і чимало закордонних.

У другій половині березня на заводі розпочався демонтаж печі для варіння скла, яка пропрацювала 12 років. На її місці встановили нову – сучаснішу та потужнішу. Офіційно відкрили цю піч 6 травня. З того часу йшов процес нагрівання – температура всередині має сягати 1590 градусів за Цельсієм.

До кінця травня піч нагрілася до необхідної температури. Тож в останній день весни роботу склозаводу повноцінно відновили.

Тут дуже особливий колектив. Відчутно одразу, що тут є справжня команда: професійна і надзвичайно згуртована”, – сказав під час запуску печі народний депутат України Степан Івахів.

Також у переддень літа на місці старого стадіону з’явився черговий об’єкт зони відпочинку населення (згідно відповідного проекту). Цього разу відкрили сучасний міні-футбольний майданчик, розміром 40 на 20 метрів. Його збудували за кошти ПрАТ «Рокитнівський склозавод». “Цей стадіон – для жителів селища! Тут зможуть займатися безкоштовно усі охочі, але, звісно, все буде організовано. Складемо графік, жителі Рокитного будуть бронювати потрібні їм дати”, – поділився планами генеральний директор РСЗ Леонід Паробочий.

Розміщено в Новини. Закладки постійне посилання.