19.11.2018 – День скловиробника!

Другий рік поспіль своє професійно свято працівники ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» зустріли спортивно-розважальними стартами. А напередодні 18 листопада між цехами провели вже традиційний міні-футбольний турнір. Вибороти перемогу зібралося 6 команд, які були розбиті на дві групи. Першу групу досить впевнено виграла команда транспортного цеху «Лом і молот». Другу також зі стовідсотковим показником – команда ІТП «Гута», яка у вирішальному матчі групового етапу, все ж таки, переграла «Гарячих хлопців» (ЦСВ) з мінімальним рахунком 1:0 (команда ЦСВ у підсумку посіла 3 місце).

Фінал став справжньою прикрасою турніру. Було все: інтрига, щирі емоції, шалений камбек, серія пенальті та… зміна чемпіона! Ще за три хвилини до закінчення матчу рахунок був 2:0 на користь «Гути», діючого чемпіона. Але транспортники не здалися і зуміли зрівняти рахунок на останній хвилині матчу. Тож серія пенальті, яку більш вдало провів претендент. А вирішальний удар записав на свій рахунок начальник ЦПШ Микола Пахнюк, якого було визнано кращим гравцем турніру. Отже красень кубок та солідний грошовий приз у дружній атмосфері отримала команда «Лом і молот». Вітаємо!

І вже 19 листопада свято зібрало всю дружню «сім’ю» РСЗ у приміщенні складу готової продукції. Склад на цей день перетворився на доволі цікавий спортивний об’єкт. І його завчасно підготували до святкових змагань. Родзинкою яких став чемпіонат заводу по грі… в «Дурака»!

  • Після величезної кількості викинутих колод – жартома прокоментував змагання генеральний директор РСЗ Леонід Паробочий – ми вирішили піти другим шляхом. Легалізуємо і проводимо святковий турнір!

Ініціатива була підтримана, про що свідчить велика кількість зареєстрованих команд. Свої сили спробувала навіть команда районної адміністрації на чолі з головою РДА Миколою Кушніром. Микола Захарович привітав працівників РСЗ: «Вітаю всіх склоробів зі святом! Особисто хочу подякувати Вам за те, що Ви працюєте на нашій землі. За те, що не поїхали до Польщі, а піднімаєте економіку рідного краю. Це подяка і працівникам і керівникам скляного заводу. Ми, як представники районної влади, цінуємо це і всіляко будемо Вам сприяти!» та не відмовив собі у задоволенні прийняти участь у змаганнях.

Грали довго, але головне, що весело! Перемогу здобула пара Іван Карповець і Юрій Лозян, другими стала пара Сергій Хомицький і Василь Кириловець, а третіми – Петро Місюкевич та Микола Богданець.     

Під час карточних баталій провели змагання з віджимання. У чоловіків перемогу «віджала» команда ІТП, другими стали чоловіки з цеху склотарного виробництва, третіми – ремонтно-механічна майстерня. У жінок найбільше віджалася Світлана Павленко (ЦПШ), другою стала Наталія Козлова (ІТП), третьою – Олена Наумович (ЖКГ).

Далі були змішані стрибки у мішках та перенесення мішка з цукром на швидкість. У стрибках перемогла найбільш синхронна пара Світлана Павленко та Олексій Лозян. А найшвидше переніс цукор Сергій Маринич (до речі, того ж мішка він і забрав до дому у якості виграного трофею)!

Далі чи не найзапекліше – перетягування канату. Серед жінок під несамовитий галас вболівальників перемогу здобула команда складу готової продукції, яка у фіналі перетягнула дівчат з ІТП. Третє місце за дівчатами відділу технічного контролю.

А от у чоловіків змагання запам’яталися тим, що двічі рвали канат! При чому вдруге був безжально знищений стальний карабін (на фото). У цій запеклій боротьбі перемогу здобула команда ІТП, у фіналі їм поступився ремонтно-будівельний цех. Третіми стали чоловіки мехтранспортного цеху. Як підсумок, керівництво РСЗ пообіцяло, що для таких богатирів на наступний рік обов’язково придбають власний новий канат.   

А завершили святкові змагання штовханням машини. Найкраще справився Петро Пахнюк, який теж був не проти забрати Мерседес, як виграний трофей. Ось на такій веселій ноті й завершилося офіційне святкування Дня скловиробника!

 

А наостанок, слово взяв генеральний директор ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» Паробочий Леонід Васильович:

  • Колеги, ще раз щиро вітаю Вас із Днем скловиробника. Бажаю сімейного затишку, добробуту, міцного здоров’я Вам і Вашим близьким! Минулого року на своє свято ми започаткували ці спортивно-розважальні старти. Думаю, можна говорити про те, що всім нам нововведення прийшлося до души і ми стаємо свідками зародження нової традиції. Також хочу відзначити успішність Вашої роботи. Адже ми проводимо змагання у приміщенні складу готової продукції і, як бачимо, склад порожній. Тобто, наша продукція користується попитом, вона швидко реалізується і це заслуга кожного з Вас! Тож вкотре дякую Вам за добросовісну роботу, без якої ми б не піднялися до того рівня, на якому зараз є. На наступний рік також бажаю нам успішно перезапуститися. Ви знаєте, що на нас чекає. Орієнтовно завод зупиниться на переоснащення у лютому. Трошки відпочине і з новими силами та потужностями запрацює знову. Я в цьому не сумніваюся. Тож процвітання всім нам разом з РСЗ! Зі святом!
Розміщено в Новини. Закладки постійне посилання.