Сертифікація ПрАТ “Рокитнівський скляний завод”

ISO 9001:2015; FSSC 22000 (v.5.1).

Висока якість продукції, її конкурентноздатність – основа збільшення економічного благополуччя нашого підприємства і кожного працюючого.

Діяльність Приватного акціонерного товариства “Рокитнівський скляний завод” перш за все спрямована на задоволеність потреб і очікувань споживачів нашої продукції.

За рахунок поступової стратегії маркетингу забезпечити максимальний контроль за ринком продажу скляної тари на Україні та за кордоном. Забезпечення заявлених нами принципів та реалізація цілей досягається за рахунок впровадженої та сертифікованої 27 вересня 2011 року системи управління якістю. Дана система  розроблена згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 9001:2008.

Прагнення до  постійного вдосконалення, покращення якості продукції та підвищення  безпеки виробничого процесу спонукало впровадити на ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» систему менеджменту харчової безпеки. Тому 25 листопада 2016 року підприємство успішно пройшло сертифікацію згідно вимог міжнародного стандарту FSSC 22000:2015 та отримало сертифікат, який підтверджує дію системи на підприємстві, виданий органом сертифікації TUV Thuringene.V.

На даний момент на підприємстві діє ISO 9001:2015; FSSC 22000 (v.5.1).

На основі двох вище вказаних стандартів на підприємстві ПрАТ «Рокитнівський скляний завод» діє Інтегрована система управління якістю і безпекою виробництва склотари (ІСУЯіБВС).

ІСУЯіБВС є складовою частиною організаційної структури ПрАТ “Рокитнівський скляний завод”, функціонує одночасно з здійсненням всіх інших видів діяльності, забезпечуючих якісне і ритмічне протікання виробничих і невиробничих процесів на всіх етапах життєвого циклу продукції.

Якість продукції – вищий пріоритет діяльності! На цьому постулаті базується робота всього підприємства. Рух до поліпшення споживчих властивостей є переважним напрямком руху до мети.

Найбільш точне виконання побажань покупців у найкоротші терміни – це важлива ознака, за якою обирають наше підприємство. У нас можна пройти шлях від першого звернення до отримання дослідних зразків нової продукції найшвидше.

Прагнення до постійного вдосконалення технологій забезпечує можливість виробництва продукції вищої якості при дотриманні балансу вартості. Це – основа розвитку і впевненості в завтрашньому дні.

Віковий досвід підприємства, збереження і вдосконалення традицій, підтверджених роботою трудових династій колективу, забезпечують якість, затребувану в усьому світі.

Каталог продукції ПрАТ «Рокитнівський скляний завод»