Продукція ПрАТ «Рокитнівський скляний завод»

Підприємство спеціалізується на виробництві ексклюзивної склотари, яку потребує сучасний споживач. Продукція заводу відповідає європейським стандартам якості і здатна задовольнити найвибагливіші смаки. Нашим підприємством розробляються форми пляшок за побажаннями та запитами клієнтів.

Товариство спеціалізується на виробництві пляшок в зеленому та коричневому кольорі скла місткістю від 0,2 до 1,0 літра. ПрАТ “Рокитнівський скляний завод” має в активі близько 50 власних розробок пляшок.

Тара для пива

Тара для пива

Типова тара для пива

Типова тара для пива
Ексклюзивна тара для пива

Ексклюзивна тара для пива 

Тара для вина

Тара для вина

Типова тара для вина

Типова тара для вина
Ексклюзивна тара для вина

Ексклюзивна тара для вина 

Тара для хімічних рідин

Тара для хімічних рідин

Інша тара

Інша тара
 

Якість продукції – вищий пріоритет діяльності! На цьому постулаті базується робота всього підприємства. Рух до поліпшення споживчих властивостей є переважним напрямком руху до мети.

Найбільш точне виконання побажань покупців у найкоротші терміни – це важлива ознака, за якою обирають наше підприємство. Тільки у нас можна пройти шлях від першого звернення до отримання дослідних зразків нової продукції за три дні.

Прагнення до постійного вдосконалення технологій забезпечує можливість виробництва продукції вищої якості при дотриманні балансу вартості. Це – основа розвитку і впевненості в завтрашньому дні.

Віковий досвід підприємства, збереження і вдосконалення традицій, підтверджених роботою трудових династій колективу, забезпечують якість, затребувану в усьому світі.